Pomagają mieszkańcom. Potrzebny chodzik dziecięcy

Mieszkańcy naszej gminy mają wielkie serca. Pod koniec lipca wolontariusze działający przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej rozpoczęli poszukiwania osób, które pomogłyby w dowożeniu ich podopiecznej z Chotomowa na zabiegi rehabilitacyjne. Odzew był ogromny. Teraz potrzebny jest chodzik dziecięcy dla małej dziewczynki.

– Wolontariusze działający przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej poszukują osób, które zgodziłyby się pomóc w dowożeniu niepełnosprawnej mieszkanki Chotomowa na rehabilitacje do Warszawy. Chociaż raz w tygodniu – pisaliśmy na naszym portalu internetowym.

Jak okazało się, dzięki pracy wolontariuszy, z chęcią wsparcia i pomocy zgłosiło się wiele osób.

– Chcielibyśmy serdecznie podziękować za Wasze zainteresowanie a przede wszystkim Pani Ani z Chotomowa, która bardzo zaangażowała się w pomoc naszej sympatycznej podopiecznej! Cieszy nas to, że tak wiele miłych gestów i działań odbywa się na naszych oczach. Dziękujemy! – wolontariusze zwracają się do mieszkańców gm. Jabłonna.

Uwaga! Obecnie trwają poszukiwania chodzika dziecięcego. Potrzebna jest jedna sztuka w jak najlepszym stanie dla ślicznej dziewczynki. Chodzik jest potrzebny od zaraz!

Jabłonna Dla Mieszkańców