Policja złapała złodzieja wkrętarek

37-letni Mariusz O. próbował ukraść z jednego z marketów dwie wkrętarki o łącznej wartości ponad 600 zł. Mężczyzna został ujęty przez ochroniarzy, po czym wyrwał się im i uciekł, porzucając elektronarzędzia. Dwa dni później do jego mieszkania zapukali jabłonowscy policjanci.

– Mężczyzna w jednym z marketów ukradł warte ponad 600 złotych elektronarzędzia – dwie wkrętarki i próbował niepostrzeżenie wyjść ze sklepu. Pracownicy ochrony w porę ujęli mężczyznę, któremu spod ubrania wyjęli ukryte narzędzia. W tym momencie 37-latek wyrwał się ochroniarzom i uciekł porzucając przedmioty. Pracownicy sklepu powiadomili miejscowy komisariat o kradzieży – informuje Emilia Kuligowska z KPP w Legionowie.

Policjanci przejrzeli monitoring sklepowy i wytypowali prawdopodobnego sprawcę. Po dwóch dniach zapukali do jego mieszkania. Mariusz O. nie krył zdziwienia, kiedy po chwili zobaczył w drzwiach funkcjonariuszy. 37-latkowi przedstawiono zarzut kradzieży. Mężczyzna przyznał się do kradzieży i poddał dobrowolnie karze.

Jabłonna Dla Mieszkańców