Policja ujawniła ponad 2 kilogramy amfetaminy

21-letni Jakub P. z Jabłonny został aresztowany na 3 miesiące, po tym jak policjanci w jego mieszkaniu znaleźli ponad 2 kilogramy amfetaminy. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających.

W czwartek, 25 lutego funkcjonariusze z Jabłonny i wydziału kryminalnego, nadzorowani przez legionowską prokuraturę, w trakcie przeszukania jednego z mieszkań w Jabłonnie ujawnili ponad 2 kilogramy amfetaminy. Narkotyk znajdował się w czterech szczelnie zamkniętych paczkach.

Jakub P. przyznał się, że zabezpieczone narkotyki należą do niego. Materiał dowody pozwoli przedstawienie mężczyźnie zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz przygotowania do wprowadzenia do obrotu znacznej ilości substancji psychotropowej.

– Prowadzone w tej sprawie postępowanie będzie miało na celu wszechstronne wyjaśnienie wszelkich niejasności, a szczególnie czy młody człowiek nie dopuścił się innych czynów z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Decyzją Sądu Jakub P. został aresztowany na 3 miesiące – informuje KPP w Legionowie.

Jabłonna Dla Mieszkańców, KPP w Legionowie