Podstawówka poszukuje uczniów

W najbliższą sobotę w obecnym Publicznym Gimnazjum w Chotomowie odbędzie się spotkanie informacyjne dla kandydatów do klas I, IV i VII, które zostaną utworzone we wrześniu w Szkole Podstawowej nr 2 im. Orła Białego w Chotomowie. Dyrekcja zaprasza również rodziców.

– W roku szkolnym 2017/2018 Państwa dzieci rozpoczną naukę w kolejnej klasie szkoły podstawowej. W związku z założeniami nowej reformy i zmianami w rejonizacji szkół mają Państwo możliwość wyboru, w której placówce Wasze dzieci będą kontynuowały naukę. Proponujemy Państwa dzieciom edukację w budynku obecnego gimnazjum i nowo tworzonej w nim Szkoły Podstawowej Nr 2.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych edukacją w nowej szkole podstawowej do zapoznania się z naszą ofertą, odwiedzenia szkoły i strony internetowej, a także poznania warunków nauczania jakie stworzymy Waszym dzieciom.

Opowiemy Państwu o założeniach szkoły, programie nauczania, o kadrze, oraz o tym, czym różnimy się od innych placówek edukacyjnych. Pokażemy Wam naszą szkołę oraz odpowiemy na Wasze pytania – informuje placówka w Chotomowie.

Spotkanie informacyjne odbędzie się w sobotę, 11 marca o godz. 11.00.

Jabłonna Dla Mieszkańców