Pechowy remis z Mazowszem

Wisła Jabłonna niespodziewanie zremisowała na własnym stadionie z Mazowszem Warszawa 3:3. Goście skupili się przede wszystkim na przerywaniu gry.

W niedzielę, 18 października Wisła podejmowała Mazowsze Warszawa. Gospodarze liczyli na zdobycie kompletu punktów, ale skończyło się tylko na zamiarach. Arbiter główny chętnie pokazywał naszym zawodnikom żółte kartki, co wykorzystywali goście, którzy często przerywali akcje. Mimo że spotkanie zakończyło się wysokim wynikiem 3:3, mecz nie był ładny dla oka. Bramki dla Wisły zdobyli: Dominik Cieślak, Łukasz Walczak i Marcin Chmielewski.

Wisła wystąpiła w następującym składzie: Tomasz Kokosiński – Piotr Małyszew, Tomasz Rafał, Dariusz Niegowski (46` Adrian Polak), Mikołaj Kropicz – Jarosław Kowalski , Cezary Kowalski (65` Łukasz Walczak), Marcin Rębiejewski, Adam Fronczek – Łukasz Majewski, Dominik Cieślak (46` Marcin Chmielewski).

W najbliższą niedzielę jabłonowska drużyna zagra na wyjeździe z rezerwami Bugu Wyszków. Spotkanie z liderem rozpocznie się o godz. 15.00. Obecnie Wisła zajmuje piąte miejsce w tabeli B-klasy.

Jabłonna Dla Mieszkańców