OSP Jabłonna pomaga potrzebującym

Strażacy z OSP Jabłonna włączyli się wspólnie z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie w akcję „Świąteczna Paczka”. Dzięki zbiórce pieniędzy i darów rzeczowych, zakupiono różne artykuły dla jednej z legionowskich rodzin.

Zachęcamy do przeczytania relacji OSP Jabłonna:

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej rodzinne ze świąt. Towarzysząca im magia i niezwykle specyficzny klimat, wyzwalają we wszystkich wiele pozytywnych emocji, także tych związanych z potrzebą wspierania innych potrzebujących tego ludzi. Nam również udzielił się świąteczny klimat stąd pomysł na aktywne włączenie się w akcję „Świąteczna Paczka”.

W tym roku jednostka nasza, w myśl zasady „razem możemy więcej”, połączyła siły razem z kolegami z Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie. W wyniku przeprowadzonej akcji zbiórki pieniędzy i darów rzeczowych, zgromadziliśmy znaczną kwotę, za którą następnie zakupiliśmy różne artykuły dla jednej z oczekujących wsparcia legionowskich rodzin. W dniu wczorajszym zaś, w ramach finału tej wspaniałej akcji, wspólnie ze strażakami z JRG Legionowo dostarczaliśmy wszystko na miejsce. O reakcjach z jakimi się spotkaliśmy trudno nawet pisać – były zarówno uśmiechy, nieopisana radość jak i łzy szczęścia.

Cóż powiedzieć – wzruszające to i budujące zarazem.

Jabłonna Dla Mieszkańców, fot. asp. sztab. T. Kołodziński i K. Makowski