OSP Chotomów walczy o czujnik jakości powietrza

Firma Aviva zainstaluje bezpłatnie 150 czujników jakości powietrza w całej Polsce. Zapytacie gdzie? W lokalizacjach, które zdobędą najwięcej głosów w internetowym sondażu. OSP Chotomów bierze czynny udział w tej akcji i z Twoją pomocą uda się zainstalować drugi czujnik jakości powietrza w powiecie legionowskim!

Warto dodać, że obecny znajdujący się na ul. Zegrzyńskiej w Legionowie często ulega awarii, co uniemożliwia ciągłe monitorowanie jakości powietrza którym oddychamy.

❗Głosowanie nic Cię nie kosztuje! Zobacz jakie to proste.

➡️Wejdź w link: https://wiemczymoddycham.pl/#glosuj
➡️Znajdź na mapie naszą strażnicę (ul. Partyzantów 27, 05-123 Chotomów). Możesz przyspieszyć cały proces wpisując kod pocztowy do formularza.
➡️Po kliknięciu w niebieski punkt, którym otagowana jest nasza strażnica wyświetli się okienko, w którym na żółtym tle pojawi się przycisk „Głosuj na lokalizację” – wciśnij go.
➡️Wypełnij formularz znajdujący się po prawej stronie i zostaw swój głos klikając w przycisk na żółtym tle „Głosuj”.
➡️To już ostatni krok, wejdź na swoją skrzynkę mailową i potwierdź swój głos klikając w link, który przyszedł w wiadomości od systemu Aviva.

Zachęcamy do głosowania i udostępniania informacji, każdemu z nas powinno zależeć na informacji o jakości powietrza którym oddychamy.

Podziękowania dla referatu Ochrony Środowiska z Urzędu Miasta w Legionowie za zaangażowanie w sprawę.

OSP Chotomów