Okradli sklep w Jabłonnie i wpadli

W ostatni piątek doszło do włamania do sklepu ogólnospożywczego przy ul. Zegrzyńskiej w Jabłonnie. Policja zatrzymała 17-letniego Adriana Ch., 16-letniego Pawła B. i 16-letniego Stanisława G. Najstarszemu z nich grozi kara do 10 pozbawienia wolności, pozostali odpowiedzą przed Sądem ds. Nieletnich.

Jabłonowscy policjanci – w ostatni piątek tuż po północy – zostali powiadomieni o włamaniu do sklepu w Jabłonnie. Jeden z mieszkańców zauważył, że nieznane osoby wynoszą z niego produkty. Jak okazało się, do kradzieży z włamaniem doszło poprzez wybicie szyby w drzwiach wejściowych. Patrol zatrzymał 16-letniego chłopca, który posiadał przy sobie dużą ilość pieniędzy w bilonie.

– Łupem złodzieja padły wino, piwo, konserwy rybne i mięsne oraz pieniądze w bilonie w kwocie 300 złotych. Zatrzymany na gorącym uczynku młody człowiek znajdował się w stanie nietrzeźwości – informuje KPP w Legionowie.

Jeszcze tego samego dnia policjanci ustalili, że w przestępstwie brały udział kolejne dwie osoby. Śledczy przedstawili zarzut dokonania kradzieży z włamaniem 17-letniemu Adrianowi Ch., natomiast 16-latkowie odpowiedzą za czyn karalny przed Sądem ds. Nieletnich w Legionowie.

Jabłonna Dla Mieszkańców