Okradał klientów siłowni

Policjanci z Jabłonny zatrzymali 28-letniego Krystiana L., który okradał szafki klientów siłowni w Skierdach. Mężczyzna był pracownikiem tamtejszego Centrum Sportów. Teraz grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Miesiąc temu informowaliśmy o zniszczeniu przez nieznanego sprawcę kilku szyb okiennych w Centrum Sportów BE Fit w Skierdach. W trakcie prowadzonego dochodzenia jabłonowscy policjanci wpadli na trop jeszcze innego przestępstwa.

– Jak ustalili funkcjonariusze 28-letni Krystian L. – pracownik siłowni na przełomie grudnia i stycznia, wykorzystując komplet dorobionych kluczy dokonał kradzieży z włamaniem pieniędzy łącznie w kwocie 1500 zł z szafek klientów. Materiał dowodowy wskazuje na to, iż mężczyzna sześć razy włamywał się do szafek osób ćwiczących – informuje Emilia Kuligowska z KPP w Legionowie.

Krystian L., mieszkaniec powiatu nowodworskiego został przesłuchany i usłyszał zarzut sześciokrotnej kradzieży z włamaniem.

– Mężczyzna przyznał się do winy. Policjanci odzyskali skradzione pieniądze, które wróciły już do właścicieli – dodaje E. Kuligowska.

28-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Jabłonna Dla Mieszkańców