Odeszła doświadczona urzędniczka

Podczas ostatniej sesji wójt oraz radni pożegnali się z Anną Klimczuk, kierownikiem Referatu Gospodarki Odpadami. Urzędniczka przeniosła się do Zakładu Gospodarki Komunalnej w Zakroczymiu. – Dziękuję pani w imieniu mieszkańców za wkład w pracę w tej gminie i myślę, że za półtora roku spotkamy się jeszcze – usłyszała od jednego z radnych.

A. Klimczuk nie jest już kierownikiem Referatu Gospodarki Odpadami w jabłonowskim urzędzie. Podczas czerwcowej sesji Rady Gminy podziękowała za kilkuletnią pracę.

– Pełnienie funkcji kierownika oznaczało dla mnie 4 lata intensywnej pracy z wyjątkowym zespołem i wspaniałymi ludźmi. Na zakończenie mojej pracy pragnę serdecznie podziękować wszystkim, z którymi miałam przyjemność współpracować – mówiła A. Klimczuk.

Miłym akcentem było wręczenie kwiatów przez wójta Jarosława Chodorskiego, który pogratulował p. Annie zmiany miejsca pracy. Gratulacji i życzeń nie zabrakło również ze strony radnych.

– Dzięki pani pracy gospodarka odpadami na terenie gm. Jabłonna jest jedną z najlepszych w powiecie, a może i w województwie mazowieckim. To od naszej gminy od wielu lat uczyły się inne gminy jak realizować gospodarkę odpadami – zauważył radny Mariusz Grzybek.

Z kolei radny Arkadiusz Syguła podziękował urzędniczce za merytoryczność i fachowość.

– Pani Aniu, dziękuję w imieniu mieszkańców i myślę, że za półtora roku spotkamy się jeszcze – dodał radny Syguła.

A. Klimczuk jest kolejnym doświadczonym urzędnikiem, który zdecydował się na odejście z naszej gminy. Miejmy nadzieję, że w przyszłości ten trend zmieni się i fachowcy będą jednak zasilać jabłonowski urząd, zamiast go opuszczać.

Jabłonna Dla Mieszkańców