Nowy asfalt do poprawki

Urzędnicy zapomnieli, że muszą przyłączyć do kanalizacji część posesji na ul. Wiślanej i ponownie rozkopali fragment ul. Piaskowej w Jabłonnie. W wakacje położono tam nowy asfalt, który teraz trzeba będzie załatać. Mieszkańcy dziwią się, że nie skoordynowano prac.

W ostatnie wakacje wydano ok. 286 tys. zł na nową nawierzchnię ul. Piaskowej. Minęło kilka tygodni, a trzeba było ponownie rozkopać fragment drogi znajdujący się przy skrzyżowaniu z ul. Wiślaną. Okazało się, że urzędnicy zapomnieli, że w tej okolicy będą wykonywane roboty polegające na podłączeniu do kanalizacji 5 nieruchomości i nie skoordynowali ze sobą prac.

– Dziwię się, że gmina najpierw wylewa asfalt, a później go rozkopuje. Przecież najpierw można było podłączyć nieruchomości do kanalizacji, a później wykonać inwestycję. To jest logiczne, a nie niszczenie czegoś, co już zostało wykonane – mówi Damian Ściseł, jeden z mieszkańców.

Mieszkańcy mają również pretensje, że wójt Jarosław Chodorski i radny Wojciech Nowosiński podczas remontu całkowicie zapomnieli o wykonaniu odwodnienia. Nawet po małych opadach, ulica jest zalewana w wielu miejscach.

Jabłonna Dla Mieszkańców