Niebezpieczny brak widoczności

Mieszkańcy ul. Leśnej w Chotomowie narzekają na brak widoczności na skrzyżowaniach z ul. Klonową, Jesionową i Sosnową. – Mieszkańcy prosili, żeby przy każdym zbiegu ulic zainstalować lustra umożliwiające widoczność – mówi Piotr Trzaskoma.

Podczas niedawnej sesji Rady Gminy Piotr Trzaskoma, mieszkaniec gm. Jabłonna poruszył problem braku widoczności na skrzyżowaniach ul. Leśnej z ul. Klonową, Jesionową i Sosnową. Jak zauważył, dotyczy to również pierwszego wjazdu przy figurce na ul. Pięknej. P. Trzaskoma przyznaje, że na brak widoczności narzekają nie tylko kierowcy samochodów, ale też rowerzyści i piesi.

– Chciałbym zaapelować do pana wójta, radnych gm. Jabłonna oraz Komisji Rozwoju o zainstalowanie na każdym skrzyżowaniu luster umożliwiających widoczność. Warto wspomnieć, że po ww. ulicach często przemieszczają się rodzice z dziećmi, ludzie starsi oraz dzieci i młodzież. Nikt nie chciałby, żeby kiedyś doszło do tragedii. Liczę na przychylne rozpatrzenie mojej prośby w imieniu mieszkańców – P. Trzaskoma napisał we wniosku, który wystosował do Urzędu Gminy.

Miejmy nadzieję, że w przyszłorocznym budżecie znajdą się pieniądze na montaż luster.

Jabłonna Dla Mieszkańców