Marcovia na kolanach, Wisła zdecydowanie lepsza

Mimo że Wisła przegrywała w Markach już 0:2, zmobilizowała się i wyciągnęła wynik na 5:3 na swoją korzyść. W niedzielę mecz na szczycie z Koroną Warszawa.

W ostatniej kolejce Wisła Jabłonna zmierzyła się na wyjeździe z rezerwami Marcovii Marki. Spotkanie obfitowała w gole, ponieważ padło ich aż osiem. Trafienia dla gospodarzy zanotował Piotr Matyjasek (17′, 25′ i 83′), natomiast dla naszego zespołu Adam Fronczek (34′), Mateusz Kowalski (44′, 45′), Karol Romatowski (50′) i Jarosław Kowalski (64′).

Obecnie Wisła zajmuje trzecie miejsce w tabeli B-Klasy. W najbliższą sobotę zmierzy się na wyjeździe z wiceliderem. Spotkanie z Koroną Warszawa rozpocznie się o godz. 10.00.

Skład Wisły z meczu z Marcovią II:  Tomasz Kokosiński – Piotr Małyszew, Łukasz Majewski, Michał Banaszek, Mikołaj Kropicz – Karol Romatowski (60′ Dariusz Niegowski), Mateusz Kowalski, Cezary Kowalski (75′ Filip Romatowski), Adrian Polak (70′ Mariusz Derlacz) – Jarosław Kowalski (85′ Sebastian Strzyżewski), Adam Fronczek. Pozostali zawodnicy rezerwowi: Piotr Sieradzki, Sebastian Strzyżewski.

Jabłonna Dla Mieszkańców, fot. Piotr Siara Sieradzki