Zderzenie dwóch samochodów. Są ranni

W czwartek (9.06) na granicy Bożej Woli i Suchocina chwilę przed godziną 19 doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodów osobowych marki Audi i Skoda. Ranne zostały 3 osoby. 

Kierujący Audi najechał na tył Skody. W wyniku tego zdarzenia kierujący Skodą wjechał do przydrożnego rowu. Samochód dodatkowo przewrócił się na bok.  38-letni kierowca wyszedł z tego zdarzenia bez szwanku. Ranna została 63-letnia pasażerka. Dodatkowo dwoje dzieci w wieku 9 i 11 lat zostało przewiezionych do szpitala na obserwację.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej oraz 2 karetki pogotowia ratunkowego i policję. Obaj kierujący byli trzeźwi. Kierujący Audi 30-letni mężczyzna również nie odniósł żadnych obrażeń.  Okoliczności wypadku wyjaśni policyjne dochodzenie, które prowadzić będzie komisariat w Jabłonnie.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu pomocy potrzebującym. Strażacy kierowali również ruchem w miejscu wypadku oraz wyciągnęli samochód z rowu. Na miejscu były obecne zastępy straży: OSP Jabłonna, OSP Nowy Dwór Mazowiecki, PSP Nowy Dwór Mazowiecki i 2 z PSP Legionowo.

Marek Karpowicz, fot. Daniel Szablewski