„Konfident, ch… i śmieć”, czyli jak wandale zdewastowali przystanki

– S. to konfident, szmata, śmieć. Zdechniesz – to tylko te najmniej wulgarne napisy, które pojawiły się dwa tygodnie temu na przystankach autobusowych w Bożej Woli i Suchocinie. Mimo że obok nich codziennie przyjeżdża kilka tysięcy samochodów, nadal nie usunięto wulgarnych napisów. – To są nowe witacze w gm. Jabłonna – denerwują się mieszkańcy.

W nocy z 20 na 21 czerwca wandale wymazali sprayem przystanki autobusowe znajdujące się przy drodze wojewódzkiej w Bożej Woli i Suchocinie. Na każdym przystanku znajdują się groźby skierowane do mieszkańca sąsiedniej gminy. Podobne napisy można spotkać w Nowym Dworze Mazowieckim na elewacjach wielu budynków.

– Proszę popatrzeć jak te przystanki wyglądają. Od kilku dni są wymalowane napisami, których nawet nie będę tu cytował. Czy tak ma wyglądać promocja naszej gminy? Tam przejeżdża kilka tysięcy aut dziennie i ludzie widzą te napisy. Pan wójt jadąc do pracy też widzi te przystanki, bo chyba jeździ z tamtych terenów? Apeluję do pana wójta, żeby służby gminne wyczyściły przystanki – mówił na sesji 27 czerwca radny Adam Krzyżanowski.

Mimo że wójt widział zdewastowane przystanki, wulgarne napisy nadal nie zostały usunięte. Wczoraj skontaktowaliśmy się z nim w innym temacie, ale również dotyczącym funkcjonowania Urzędu Gminy Jabłonna.

– Urząd jak i jego Pracownicy pracują bardzo dobrze. Jakość pracy i obsługi Mieszkańców radykalnie wzrosła w ciągu ostatnich 3 lat. Mieszkańcy wielokrotnie podkreślają, że wzrosła jakość obsługi a Urząd działa profesjonalnie i sprawnie – pisze Jarosław Chodorski.

Załączone zdjęcia przesłaliśmy do wójta. Mamy nadzieję, że reakcja będzie również profesjonalna i sprawna jak w powyższej wypowiedzi.

Jabłonna Dla Mieszkańców