FOTO. Koncert z przesłaniem o Janie Pawle II

– Mam nadzieję, że ten koncert jeszcze bardziej zmobilizuje nas do realizacji nauk Jana Pawła II w naszym codziennym życiu. Razem z małżonką i najbliższą rodziną staramy się je realizować, dzięki tym naukom udało się nam przezwyciężyć wiele problemów – mówił radny Adam Krzyżanowski. W Kościele p.w. Matki Bożej Królowej Polski w Jabłonnie odbył się koncert z okazji XVII Dnia Papieskiego.

W ostatnią niedzielę odbył się trzeci, wieńczący na terenie gm. Jabłonna obchody XVII Dnia Papieskiego koncert „Idźmy naprzód z nadzieją”. W porównaniu do występów sprzed tygodnia w Rajszewie i Chotomowie, ten w Jabłonnie został zorganizowany z jeszcze większym rozmachem. Ks. proboszcz Jerzy Sieńkowski i radny Adam Krzyżanowski zaprosili nie tylko zespół „Wypłyń na głębie”, ale również cieszący się sporym uznaniem zespół Bene, który specjalizuje się w wykonaniu muzyki włoskiej. Publiczność była pod wrażeniem zaprezentowanego repertuaru.

Sympatycznym gestem ze strony radnego było wręczenie po koncercie pięknych róż artystom. Nie zabrakło również podziękowań dla ks. proboszcza oraz pysznych kremówek.

Warto dodać, że w jabłonowskim kościele pojawiły się także relikwie w postaci włosów Jana Pawła II.

Jabłonna Dla Mieszkańców