FOTO. Koncert z przesłaniem o Janie Pawle II

– Mam nadzieję, że ten koncert jeszcze bardziej zmobilizuje nas do realizacji nauk Jana Pawła II w naszym codziennym życiu. Razem z małżonką i najbliższą rodziną staramy się je realizować, dzięki tym naukom udało się nam przezwyciężyć wiele problemów – mówił radny Adam Krzyżanowski. W Kościele p.w. Matki Bożej Królowej Polski w Jabłonnie odbył się koncert z okazji XVII Dnia Papieskiego.

W ostatnią niedzielę odbył się trzeci, wieńczący na terenie gm. Jabłonna obchody XVII Dnia Papieskiego koncert „Idźmy naprzód z nadzieją”. W porównaniu do występów sprzed tygodnia w Rajszewie i Chotomowie, ten w Jabłonnie został zorganizowany z jeszcze większym rozmachem. Ks. proboszcz Jerzy Sieńkowski i radny Adam Krzyżanowski zaprosili nie tylko zespół „Wypłyń na głębie”, ale również cieszący się sporym uznaniem zespół Bene, który specjalizuje się w wykonaniu muzyki włoskiej. Publiczność była pod wrażeniem zaprezentowanego repertuaru.

Sympatycznym gestem ze strony radnego było wręczenie po koncercie pięknych róż artystom. Nie zabrakło również podziękowań dla ks. proboszcza oraz pysznych kremówek.

Warto dodać, że w jabłonowskim kościele pojawiły się także relikwie w postaci włosów Jana Pawła II.

Jabłonna Dla Mieszkańców

Komentarze

 • 16 października 2017 at 23:11
  Link

  Szanowni Państwo,
  Chciałbym zaprosić na cykl spotkań w lokalu u „Dona pod zwiędłą Kitą”. Jeszcze w październiku odbędzie się jakże ważna dla lokalnej społeczności konferencja pod tytułem „Życie i twórczość Matki Teresy z Suchocina”. W listopadzie 2017 roku wygłoszę prelekcję „Wpływ Owsicy na przewód doktorski”, a już w grudniu gościć będziemy znamienitą Siostrę Dorotę od Banerowego Miłosierdzia, która podzieli się z nami swoimi doświadczeniami z kampanii wyborczej i wygłosi wykład pod tytułem „Zrywać czy nie zrywać… o to jest pytanie”.

  Oczywiście dla wszystkich przybyłych bigos i kiełbaski.

  Wasz niejednokrotnie zre(habilitowany) Doktor „Świstak”

  Odpowiedz
 • 17 października 2017 at 13:29
  Link

  Ludzie opamiętajcie się. Po wpisach widać jak jesteście złośliwi. Czym jesteście nasiąknięci?
  Koncert był piękny. Brawo Panie Adamie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *