Kolejny wypadek motocyklisty. Ranny ratownik medyczny

Doszło do kolejnego wypadku z udziałem motocyklisty. Na granicy Wólki Górskiej z Bożą Wolą ratownik medyczny jadący jednośladem, zderzył się z samochodem osobowym.

W niedzielę, 31 maja chwilę przed godz. 13.00  służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku na DW 630. Na miejsce wysłano dwa zastępy z JRG Nowy Dwór Mazowiecki oraz zastęp z JRG Legionowo i OSP Legionowo.

Pierwsi na miejscu byli strażacy z Nowego Dworu Mazowieckiego, którzy zastali wypadek motocykla z samochodem osobowym. Motocyklista został ranny w zdarzeniu, pierwszej pomocy udzielił mu ratownik jadący drugim motocyklem. Po przybyciu zastępów z Legionowa, zastępy z Nowego Dworu powróciły do koszar. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Kierujący motorem został zabrany do szpitala.

2

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z legionowskiej drogówki. Jak mówi – portalowi Nowodworski24 – asp. Emilia Kuligowska z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, „wstępnie przyjęto, że sprawcą zdarzenia jest ranny motocyklista”.

Dziękujemy naszemu czytelnikowi za udostępnienie zdjęć.

Jabłonna Dla Mieszkańców