Dąbrowa lepsza od Chotomowa na Parafialnym Dniu Dziecka

Wspaniała zabawa i moc atrakcji czekały w sobotę na mieszkańców Chotomowa i Dąbrowy Chotomowskiej. Na parkingu kościelnym odbył się Parafialny Dzień Dziecka. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.

W sobotę, 30 maja Parafia Wniebowzięcia NMP w Chotomowie oraz sołectwa Chotomów i Dąbrowa Chotomowska zorganizowały Parafialny Dzień Dziecka. Rodzice wraz z dziećmi przez kilka godzin bawili się wprost wyśmienicie.

DSC_0110

Impreza była prowadzona przez aktorów Teatru Złoty Dukat, nie zabrakło również mini-koncertu dzieci ze Studia Piosenki w Chotomowie. Były też warsztaty ceramiczne, malowanie buziek, konkursy, jak i gry. Swoje stoisko wystawiły sołectwa, natomiast OSP Chotomów zaprezentowała łódź i wozy strażackie.

Ogromnym zainteresowaniem najmłodszych cieszyły się dmuchana zjeżdżalnia i stoiska z pamiątkami, a na głodomorów czekały pyszne kiełbaski.

DSC_0180

Gwoździem programu był jednak pojedynek między sołectwami. Drużyny sołtysa Chotomowa – Artura Oleksiaka i sołtysa Dąbrowy Chotomowskiej – Radomira Czauderny sprawdziły swoje umiejętności w przeciąganiu węża strażackiego. Zwyciężyła Dąbrowa Chotomowska 3:1.

Bogata fotorelacja z Parafialnego Dnia Dziecka znajduje się TUTAJ.

Jabłonna Dla Mieszkańców