Kaufland zamknięty na miesiąc. Przebudowa marketu

W niedzielę rozpoczęła się modernizacja marketu Kaufland, który znajduje się przy ul. Zegrzyńskiej w Jabłonnie. Obiekt będzie zamknięty dla klientów przez miesiąc. Wiemy jak bardzo Kaufland zmieni się po przebudowie.

Jabłonowski market, podobnie jak wiele innych sklepów tej sieci w Polsce, przechodzi przebudowę. Klienci będą musieli poczekać na zakupy do marca.

– Kaufland sukcesywnie przebudowuje i modernizuje swoje sklepy, odświeżając ich wygląd oraz wdrażając nowoczesne i przyjazne dla środowiska wyposażenie. Modernizacja sklepu w Jabłonnie rozpoczęła się 11 lutego. Otwarcie marketu po przebudowie zaplanowane jest na 15 marca – informuje Maja Szewczyk z Kaufland Polska Markety.

Po modernizacji klienci będą mogli skorzystać z nowych, przestronnych lad z produktami mięsnymi, wędlinami, serami, obsługiwanych przez pracowników sklepu. Do dyspozycji będzie także nowe stoisko piekarnicze. Poza tym wszystkie działy w sklepie zostaną oznaczone za pomocą różnej kolorystyki, aby ułatwić klientom poruszanie się po sklepie i szybsze znalezienie interesującej kategorii produktów. Dodatkowo zmodernizowany market będzie wyposażony w energooszczędne oświetlenie LED-owe, a jego elewacja zostanie odświeżona. Również parking przy sklepie stanie się bardziej funkcjonalny i przyjazny dla klientów. Ponadto do marketu zostaną wprowadzone wózki zakupowe przystosowane do przewożenia dziecięcych nosidełek oraz wózki zakupowe dla osób niepełnosprawnych.

Jabłonna Dla Mieszkańców