Jutro startuje rekrutacja do szkół podstawowych

Już w poniedziałek rozpocznie się rekrutacja dla przyszłych pierwszoklasistów do szkół podstawowych w Jabłonnie i Chotomowie. Dokumenty będą przyjmowane do końca marca.

Od 16 do 31 marca będzie trwać rekrutacja do klas I w Szkole Podstawowej w Jabłonnie i Szkole Podstawowej w Chotomowie. Zapisy obowiązują rocznik 2009 i rocznik 2008 (druga połowa roku).

Zapisu dziecka dokonują rodzice lub prawni opiekunowie. Przy zapisie potrzebny do wglądu jest akt urodzenia dziecka, numer PESEL i wymagane zaświadczenie o spełnianiu rocznego przygotowania przedszkolnego w roku szkolnym 2014/2015.

Do SP Jabłonna będą zapisywane dzieci z obwodu wspomnianej placówki oraz z ulic: Cicha, Królewska, Lawendowa, Listopadowa, Modlińska, Św. Wojciecha, Wenecka, Zacisze i Zegrzyńska.

Z kolei do SP Chotomów: sołectwa Boża Wola, Chotomów, Dąbrowa Chotomowska, Janówek Drugi, Rajszew, Skierdy, Suchocin, Trzciany, Wólka Górska oraz ulice w Jabłonnie: Bagno, Bliska, Chotomowska, Dębowa, Graniczna, Grunwaldzka, Jabłonowska, Jagiellońska, Konwaliowa, , Legionowska, Łączna, Malborska, Osiedlowa, Piastowska, Polna, Poziomkowa, Prosta, Stefana Kisielewskiego, Urocza, Wałowa, Wiejska, Wrzosowa i Zygmunta Bziuka.

Uwaga! Zapisy do oddziałów przedszkolnych (klasy “0”) odbędą się w późniejszym terminie.

Jabłonna Dla Mieszkańców