Janówek Drugi stanął na wysokości zadania

Ostatnie spotkanie choinkowe na terenie gm. Jabłonna odbyło się w Janówku Drugim. Rada Sołecka i mieszkańcy zapewnili dzieciom świetną zabawę noworoczną, pojawił się też Św. Mikołaj.

24 stycznia w kontenerze na placu zabaw w Janówku Drugim zorganizowano spotkanie choinkowe dla najmłodszych mieszkańców sołectwa.

Impreza rozpoczęła się od powitania mieszkańców przez Andrzeja Szczodrowskiego z Rady Sołeckiej. Życzenia mieszkańcom i dzieciom złożyli też wójt Jarosław Chodorski i radna Teresa Gałecka.

Dzieci chwaliły sobie poczęstunek przygotowany przez członków Rady Sołeckiej, najbardziej smakowały im pyszne ciasta. W trakcie zabawy do Janówka Drugiego przybył Św. Mikołaj, niecierpliwie oczekiwany przez dzieci ze względu na prezenty.

– Serdecznie dziękuję Radzie Sołeckiej za zaangażowanie w organizację wspaniałej imprezy dla dzieci. Dziękuję tym bardziej, że mimo iż we wsi z przyczyn losowych zabrakło sołtysa, to Mirosław Podgrudny, Bożena Tyburska, Ewa Baranowska, Jerzy Tyszkiewicz, Agnieszka Małkiewicz, Andrzej Szczodrowski i Małgorzata Jakubowska-Mróz potrafili stanąć na wysokości zadania i fantastycznie zorganizowali całą zabawę – mówi radna Gałecka.

janowek 2

Jabłonna Dla Mieszkańców, fot. Sołectwo Janówek Drugi