Jak działa poczta?

Rok temu poruszyliśmy temat jakości usług świadczonych przez jabłonowską pocztę. Czytelnicy narzekali na długie kolejki, listy przychodzące po kilkudziesięciu dniach lub nawet w ogóle czy zostawianie w skrzynkach awizo, mimo obecności lokatorów w domach. Poczta Polska zobowiązała się poprawić warunki obsługi klientów, zwiększając liczbę pracowników w tej placówce. Jest lepiej czy nic się nie zmieniło?

– W placówce pocztowej w Jabłonnie w bieżącym roku zwiększyliśmy liczbę etatów. Korzystaliśmy ze wsparcia pracowników z okolicznych placówek. Na koniec 2015 roku dostosowaliśmy godziny pracy do potrzeb klientów. W wybrane dni funkcjonuje nawet od 8:00 do 20:00. Z myślą o poprawie warunków obsługi klientów planujemy kolejne zwiększenie liczby etatów w tej placówce – informowało w 2016 roku Biuro Prasowe Poczta Polska.

Jak Państwo oceniają swoją pocztę – w Jabłonnie, Chotomowie czy Nowym Dworze Mazowieckim? Jak i listonoszy pracujących w Jabłonnie, Chotomowie, Dąbrowie Chotomowskiej czy we wsiach zachodnich? Zachęcamy do wyrażenia swoich opinii w komentarzach. Po ich zebraniu, Państwa opinie przedstawimy Poczcie Polskiej.

Jabłonna Dla Mieszkańców