Horror w Nowym Dworze. 21-latek brutalnie zgwałcił staruszkę

Jak informuje portal Wirtualny Nowy Dwór, w środę (10.02) do Szpitala Powiatowego w Nowym Dworze Mazowieckim, w stanie ciężkim, trafiła 82-letnia kobieta. Jak się okazało, została napadnięta we własnym domu i brutalnie zgwałcona. Policjanci natychmiast przystąpili do ustalania okoliczności i sprawcy czynu zakwalifikowanego przez kodeks karny jako zbrodnia. Tego samego dnia udało się zatrzymać 21-letniego sąsiada poszkodowanej.

Jak ustalił nieoficjalnie Wirtualny Nowy Dwór, do zdarzenia doszło w środę w ciągu dnia. Mężczyzna wtargnął do domu 82-latki prawdopodobnie w celu kradzieży. Kobieta była sama. 21-letni sąsiad postanowił wykorzystać seksualnie starszą kobietę. – Z ustaleń naszych dziennikarzy wynika, że mężczyzna był bardzo brutalny i skatował sąsiadkę. Został spłoszony przez jednego z domowników i zbiegł z miejsca przestępstwa przez balkon – czytamy na portalu Wirtualny Nowy Dwór.

Policjanci natychmiast przystąpili do ustalania sprawcy i jego zatrzymania. W krótkim czasie na pobliskiej stacji kolejowej udało się zatrzymać 21-letniego Łukasza W. Mężczyzna planował uciec pociągiem. Policjanci zatrzymanego doprowadzili do prokuratora, który postawił 21-latkowi zarzuty i skierował wniosek do sądu o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Służby nie komentują zdarzenia

Od samego początku policjanci nie chcieli informować o tej bulwersującej sprawie. W późniejszym etapie odsyłali do prokuratury. Rzecznik Prasowa Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga poinformował redakcję portalu Wirtualny Nowy Dwór, że z powodu na brutalność sprawy i dopiero co rozpoczęte śledztwo, nie będzie udostępniać żadnych informacji.