Hala w Chotomowie będzie miała sponsora tytularnego?

Możliwe, że jeszcze w tym roku hala sportowa w Chotomowie przy CEKS zyska… sponsora tytularnego. Gmina Jabłonna zamierza udostępnić zewnętrznej firmie nazwę i logo nowej hali w zamian za stosowną opłatę. Zainteresowane firmy mogą składać oferty do 16 października.

– Sponsor Tytularny będzie miał wyłączne prawo do nadania oficjalnej nazwy oraz stworzenia logo hali i zamieszczenia ich przy wejściu do obiektu. Zyska również status Sponsora Tytularnego Hali stosowany we wszystkich oficjalnych dokumentach i w materiałach promocyjnych. Sponsor będzie mógł wykorzystywać wizerunek hali do realizacji swoich celów marketingowych. Na głównej stronie internetowej Ośrodka Sportu i Rekreacji (dysponenta hali) zostanie umieszczony link do strony Sponsora – informuje Urząd Gminy.

Jak dodaje gmina, sponsor tytularny będzie miał również prawo do zorganizowania imprezy w hali przez 2 dni rocznie w terminie ustalonym wcześniej z OSiR. – Umowa ze Sponsorem zostanie zawarta na okres od 3 do 5 lat. W konkursie może wziąć udział firma, która do 16 października 2020 r. złoży poprawnie przygotowaną ofertę – czytamy dalej.

Zgodnie z informacją gminy: „Komisja konkursowa przy wyborze najkorzystniejszej oferty będzie kierować się średnioroczną wysokością świadczenia w okresie zaproponowanym przez Uczestnika konkursu, tj. 3 lub 5 lat”.

Urząd Gminy planuje wykorzystywać halę do organizacji rozgrywek sportowych i wydarzeń kulturalnych. Pełnowymiarowa sala umożliwi organizację meczów ligowych siatkówki, koszykówki czy piłki halowej, natomiast widownia pomieści ponad 200 osób na samych trybunach. Hala o powierzchni blisko 1400 m2 jest wyposażona w automatycznie sterowane kotary, które dzielą pomieszczenie na 3 sale. W ramach zajęć lekcyjnych lub treningów sekcji sportowych z sali jednocześnie będą mogły korzystać 3 grupy po około 25 osób.

fot. OSiR Jabłonna