Groziła konkubentowi nożem

Jabłonowscy policjanci zatrzymali 33-letnią kobietę, która groziła swojemu partnerowi nożem kuchennym. Kobieta była pod wpływem alkoholu i wywołała awanturę. Katarzyna B. usłyszała już zarzut kierowania gróźb karalnych. Decyzją prokuratora trafiła pod dozór policyjny oraz musi opuścić zajmowane wspólnie z pokrzywdzonym mieszkanie.

W minioną środę policjanci zostali wezwani do jednego z domów w Jabłonnie. Według informacji zgłaszającego miała tam miejsce awantura domowa. Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce okazało się, że awanturę wywołała konkubina zgłaszającego. Jak powiedział pokrzywdzony w trakcie utarczki słownej, w pewnym momencie Katarzyna B. chwyciła za nóż kuchenny i zaczęła grozić, że go zabije.

Mundurowi zatrzymali 33-latkę. Po przewiezieniu do komisariatu przeprowadzono badanie alkomatem, które wykazało prawie 1,5 promila alkoholu w jej organizmie. Po wytrzeźwieniu kobieta usłyszała zarzut kierowania gróźb karalnych. Decyzją prokuratury trafiła pod dozór policyjny oraz musi opuścić zajmowane wspólnie z pokrzywdzonym mieszkanie.

Źródło: KPP Legionowo