Narkotyki w samochodzie

Kilka dni temu policjanci z Legionowa powzięli informację o mężczyźnie, który może posiadać przy sobie narkotyki. Ich natychmiastowa reakcja na otrzymane zgłoszenie doprowadziła do zatrzymania Marcina G. i zabezpieczenia prawie 14 gram marihuany. 33-latek już usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i teraz zajmie się nim sąd.

W niedzielę mundurowi z Legionowa otrzymali informację pozaprocesową o mężczyźnie posiadającym środki odurzające. Natychmiast udali się na teren gminy Jabłonna, gdzie obecnie miał przebywać podejrzany mężczyzna.

Pod jednym ze sklepów, za kierownicą forda zauważyli Marcina G. Po krótkiej obserwacji podejrzanego policjanci przystąpili do legitymowania. 33-latek zachowywała się bardzo nerwowo kiedy policjanci zaczęli sprawdzać jego auto. Po chwili okazało się że 33-latek miał powód aby obawiać się tej kontroli. Funkcjonariusze miedzy fotelami w pojeździe znaleźli torebkę foliową a w niej srebrne zawiniątka, w których znajdował się susz roślinny. Badanie narkotesterem potwierdziło, że znaleziony susz to marihuana o wadze prawie 14 gram.

Marcin G. noc spędził w policyjnym areszcie. Następnego dnia usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznał i dobrowolnie poddał karze. Teraz o jego losie zdecyduje sąd.

KPP Legionowo