FOTO. Tłumy na Dniu Kobiet w Chotomowie

Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Jabłonna zaprosiło mieszkanki Chotomowa i Dąbrowy Chotomowskiej do podróży po przedwojennej Warszawie. W niedzielne popołudnie w Domu Strażaka odbył się recital piosenek Hanny Ordonówny. Publiczność dopisała i szczelnie wypełniła salę widowiskową. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

W niedzielę, 4 marca w Chotomowie odbył się koncert z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet. Jak okazało się, cieszył się on sporym zainteresowaniem pań (i panów), które tłumnie pojawiły się w tamtejszym Domu Strażaka. Program artystyczny przypadł publiczności do gustu, ponieważ oklaskom nie było końca. Zarówno dla Teatru ITakZagramy, który wystawił spektakl poświęcony Hannie Ordonównie, jak i dla Zespołu Moderato.

– Chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia pogody ducha i radości w ciągu każdego dnia życia, ponieważ to wy panie wnosicie do naszego życia, to co jest najcenniejsze – życzył już na wstępie Adam Krzyżanowski, jeden z organizatorów.

Przybyłe panie mogły tego dnia liczyć na kwiaty oraz słodkie upominki.

– Z Chotomowem jestem związany od samego początku. Tu się urodziłem i wychowałem, tak samo moja rodzina związana jest z Chotomowem od pokoleń. Jednocześnie jestem radnym całej gm. Jabłonna, dlatego poprzez moje działania oraz Stowarzyszenia Przyjaciół Gminy Jabłonna, chciałbym, aby Chotomów, Dąbrowa Chotomowska, jak i Jabłonna oraz wsie zachodnie zmieniły swoje oblicze. Aby wspomniane rejony naszej gminy stały się centrami kultury, ośrodkami życia społecznego, jak i rozwijały się w kwestiach związanych z inwestycjami – mówił radny Krzyżanowski.

Radny jest przekonany, że wspólnie z mieszkańcami sprawi, że w przyszłości ościenne samorządy będą z podziwem spoglądały na rozwój gm. Jabłonna.

Kolejne koncerty z okazji Dnia Kobiet już w środę w Jabłonnie o godz. 18.00 oraz w niedzielę w Suchocinie o godz. 15.00.

Jabłonna Dla Mieszkańców