Awanse dla policjantów

W Narodowym Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Komendzie Powiatowej Policji w Legionowie odbyła się odprawa, podczas której p.o. komendanta podinsp. Anna Jędrzejewska-Szpak uroczyście wręczyła 5 policjantom rozkazy personalne mianowania na wyższe grupy zaszeregowania.

Dla uczczenia państwowego święta Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych na maszt przed legionowską komendą wciągnięto flagę Polski. Odbyła się także  odprawa kadry kierowniczej KPP w Legionowie i podległych komisariatów. Na odprawie obecni byli:  p.o. komendanta podinsp. Anna Jędrzejewska-Szpak wraz ze swoim zastępcą mł. insp. Dariuszem Chojnowskim, komendanci komisariatów z Jabłonny, Wieliszewa, Nieporętu i Serocka, a także kadra kierownicza legionowskiej komendy.

Podinsp. Anna Jędrzejewska-Szpak, uroczyście w obecności kadry kierowniczej, wręczyła 5 policjantom rozkazy personalne o mianowaniu na wyższe grupy zaszeregowania. Komendanci złożyli gratulacje wszystkim awansowanym policjantom.

Ponadto podinsp. Anna Jędrzejewska-Szpak przedstawiła  nowego funkcjonariusza podkom. Andrzeja Chaberka, który od czwartku pełni służbę w legionowskiej komendzie jako p.o. naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją. Wcześniej służył w KRP Warszaw V na warszawskim Żoliborzu.

Źródło: KPP Legionowo