FOTO. Piąte urodziny Centrum Sportów Be Fit

W ostatni piątek Centrum Sportów Be Fit w Skierdach odchodziło swoje piąte urodziny. Z tej okazji klubowicze mogli skorzystać z  wielu atrakcji sportowych, a dodatkowo każda osoba, która chciała zobaczyć klub, mogła uczestniczyć w zajęciach bądź poćwiczyć w siłowni bez żadnych opłat. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Jakie atrakcje czekały tego dnia? Wejście na siłownię i zajęcia, 5 minut solarium, wejście na saunę, pomiar tkanki tłuszczowej i degustacje odżywek treningowych – a to wszystko za free. Dzieci i młodzież brały udział w zawodach sprawnościowych. Był szampan i tort dla wszystkich odwiedzających. Tego dnia każdy mógł skorzystać z oferty wyjątkowych karnetów na siłownię i zajęcia.

Centrum Sportów Be Fit od kwietnia tego roku jest klubem sportowym prowadzonym przez Fundację Lupus, która zajmuję się upowszechnianiem kultury fizycznej, organizuje obozy sportowe oraz szkolenia militarne a także działa na rzecz resocjalizacji dzieci i młodzieży. W klubie trenują zawodnicze grupy Taekwon-do ITF, MMA oraz grupa biegów przeszkodowych OCR Bestie.

Jabłonna Dla Mieszkańców, fot. własne / Be Fit