FOTO. Otworzyli serca dla Fabiana

Sobotnia impreza „Otwórz serce dla Fabiana”, która odbyła się w Szkole Podstawowej w Chotomowie, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony mieszkańców naszej gminy (i nie tylko!). Tego dnia organizatorzy zapewnili multum atrakcji. Zapraszamy do obejrzenia bogatej galerii zdjęć.

W sobotę, 1 kwietnia w chotomowskiej podstawówce odbyła się akcja charytatywna na rzecz tamtejszego czwartoklasisty – Fabiana. Chłopiec choruje na dystrofię mięśniową, która wpływa na funkcjonowanie całego organizmu, osłabia i niszczy mięśnie, również te odpowiadające za oddychanie i pracę serca. Szkoła postanowiła zorganizować zbiórkę pieniędzy na terapię komórkami macierzystymi.

W trakcie dzisiejszej akcji odbyły się licytacje prezentów od sponsorów. Uczestnicy imprezy chętnie licytowali wystawione przedmioty, wiedząc, że każda złotówka może pomóc Fabianowi. Nie zabrakło również występów artystycznych, przed publicznością zaprezentowali się m.in. zespoły muzyczne i taneczne, chór szkolny oraz utalentowani uczniowie i absolwenci szkoły. Imprezę poprowadzili Zygmunt Chajzer i Roman Czejarek.

Ponadto nie zabrakło stoisk, gdzie można było spróbować pysznych ciast. Były także warsztaty plastyczne, stoiska z pamiątkami, profesjonalny fotograf zapraszał na sesje zdjęciowe, natomiast na zewnątrz ustawiono bańki oraz dmuchańce. Szczególnie dzieciom spodobało się stoisko, gdzie komandosi prezentowali swoją broń.

Krótko mówiąc, organizatorzy spisali się na piątkę z plusem!

Jabłonna Dla Mieszkańców