FOTO. Chotomów pożegnał lato na sportowo

Mimo deszczowej pogody, podczas „Sportowego pożegnania lata” w Chotomowie nie zabrakło dobrej zabawy. LKS Lotos, proboszcz miejscowej parafii oraz mieszkańcy Chotomowa przygotowali masę atrakcji. Można spodziewać się, że tego typu piknik na stałe wpisze się do kalendarza gminnych imprez. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Dziś tuż po godz. 13.00 rozpoczął się piknik przy chotomowskim kościele. Z racji, że było to „Sportowe pożegnania lata”, nie mogło zabraknąć akcentów sportowych. Były m.in. gry i zabawy, pokazy sportowców LKS Lotos, strażacy z Chotomowa oraz pokazy muzyczne i taneczne. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz iluzjonisty. Należy również pochwalić smaczne posiłki.

– W imieniu mieszkańców i licznych gości dziękujemy serdecznie organizatorom, a więc LKS Lotos i ks. Mirosławowi Gawrysiowi, proboszczowi parafii za wspaniałą zabawę. Zostały piękne wspomnienia ze wspólnie spędzonego czasu – mówi Adam Krzyżanowski, jeden z chotomowskich radnych.

Na koniec pikniku wszyscy uczestnicy wspólnie zaśpiewali piosenkę Maryli Rodowicz „Ale to już było”. Zmieniono jedynie jej zakończenie na: „I wróci za rok”. Zatem do zobaczenia za 12 miesięcy!

Jabłonna Dla Mieszkańców