Debata społeczna w Jabłonnie

Policjanci organizują kolejną gminną debatę społeczną z cyklu zaplanowanych w tym roku spotkań ze społeczeństwem. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 21 maja 2018 roku o godzinie 17:00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu Urzędu Gminy Jabłonna przy ul. Modlińskiej 102. Na spotkanie, którego przewodnim tematem będą występujące zagrożenia lokalne i poczucie bezpieczeństwa obywateli, zapraszają władze Gminy Jabłonna, Komendant Powiatowy Policji w Legionowie oraz Komendant Komisariatu Policji w Jabłonnie.

Debaty społeczne organizowane są przez legionowską komendę od 2012 roku. Policjanci organizują takie spotkania w całym powiecie, po to aby dotrzeć bezpośrednio do wszystkich mieszkańców poszczególnych miast i gmin. Debata społeczna ma na celu między innymi włączenie obywateli w wypracowywanie propozycji rozwiązań zmierzających do wzrostu poczucia bezpieczeństwa mieszkańców w środowisku lokalnym.

Tym razem policjanci zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Jabłonna, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami i spostrzeżeniami na temat bezpieczeństwa w gminie. Bardzo liczymy na aktywny udział w debacie i będziemy wdzięczni za wskazanie dziedzin, w których należałoby zwiększyć prace na rzecz poprawy bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: KPP Legionowo

policja