Chciał skrzywdzić dzieci? Pedofil?

We wczorajsze popołudnie na ul. Leśnej w Jabłonnie doszło do zatrzymania mężczyzny, który mógł chcieć skrzywdzić grupkę dzieci. Okoliczni mieszkańcy twierdzą, że może on być pedofilem. Sprawę bada policja, która prosi świadków o pomoc.

W środę, 18 października tuż przed godz. 16.00 grupa mieszkańców z ul. Leśnej w Jabłonnie zatrzymała mężczyznę, który mógł chcieć skrzywdzić wracające do domów dzieci. Na miejscu interweniowała policja.

Z informacji przekazanych nam przez rodziców, wynika, że mężczyzna jechał tym samym autobusem, co dzieci. Po wyjściu z autobusu, poszedł za nimi do jednego z bloków na ul. Leśnej. W kierunku dzieci miał używać sformułowań kojarzących się z seksem. Kiedy mężczyzna wszedł za dziećmi do budynku, te schroniły się u jednego z sąsiadów. Następnie mieszkańcy zatrzymali mężczyznę i wezwali policję.

Policja wydała komunikat w sprawie zatrzymania.

– W dniu 18 października br. przez jabłonowską Policję został zatrzymany mężczyzna, który jak wynika z zawiadomienia zaczepiał dzieci wracające ze szkoły autobusem. Do zdarzenia miało dojść w dniu 18 października ok. godz. 15.30 w autobusie linii 741 na trasie Chotomów- Jabłonna. W związku z trwającymi czynnościami procesowymi apelujemy do wszystkich podróżujących w/wym. autobusem oraz świadków, którzy zaobserwowali zachowanie mężczyzny po wyjściu z autobusu o zgłaszanie się do Komisariatu Policji w Jabłonnie przy ul. Modlińskiej 102 nr tel. (22) 774-43-44 lub Komendy Powiatowej Policji w Legionowie przy ul. Jagiellońskiej 26B nr tel. (22) 604-82-13. Jeżeli posiadają Państwo nagrania zachowania mężczyzny prosimy o ich dostarczenie – informuje KPP w Legionowie.

Jabłonna Dla Mieszkańców