Boisko przy CEKS będzie otwarte. Na 3 godziny

Po interwencjach naszej redakcji Urząd Gminy postanowił wreszcie udostępnić młodzieży boisko piłkarskie znajdujące się przy CEKS w Chotomowie. Młodzi piłkarze będą korzystali z niego w sierpniu od poniedziałku do piątku w godz. 17.00-20.00.

Niedawno informowaliśmy, że chłopcy, którzy chcą pograć w piłkę, są wyganiani z boiska przy CEKS i straszeni policją. Po pierwszym artykule, który ukazał się na Jabłonna Dla Mieszkańców, na ogrodzeniu wywieszono nawet kartkę z informacją, że na boisku będą odbywać się prace pielęgnacyjne mające na celu regenerację trawy. My jednak nie dawaliśmy za wygraną i wystosowaliśmy do urzędu pytania, kto i w jaki sposób pielęgnuje boisko. Jednakże nadal nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Po naszych interwencjach Urząd Gminy zgodził się jednak, aby młodzi piłkarze mogli korzystać z boiska przy CEKS. W sierpniu od poniedziałku do piątku boisko będzie otwarte w godz. 17.00-20.00.

Miejmy nadzieję, że z czasem obiekt będzie dostępny dłużej i przede wszystkim w weekendy. Boiska sportowe powinny przecież służyć dzieciakom i ich rodzicom, a nie być zamknięte.

Daniel Szablewski