Nie będzie balu Fundacji Trzciany

Tegoroczny bal charytatywny Fundacji Trzciany nie odbędzie się. Prezes fundacji twierdzi, że zarząd nie planował jego organizacji. Według nieoficjalnych doniesień powodem rezygnacji z balu mogło być słabe zainteresowanie wśród potencjalnych klientów.

Już kilka tygodni temu zaczęły docierać do nas sygnały, że VI Bal Charytatywny Fundacji Trzciany może nie odbyć się. Według naszych informatorów fundacja miała nie podejmować się jego organizacji ze względu na niskie zainteresowanie uczestników. Już ubiegłoroczna impreza nie cieszyła się zbyt wysoką frekwencją. Także kwota zebrana z licytacji przedmiotów była dużo niższa niż rok wcześniej.

– W tym roku Fundacja TRZCIANY nie planowała organizacji balu – poinformowała kilka dni temu Monika Chodorska, prezes fundacji.

M. Chodorska nie skomentowała doniesień o niskim zainteresowaniu balem wśród potencjalnych uczestników. Stwierdziła tylko, że jeśli jego organizacja będzie planowana w kolejnych latach, można będzie dowiedzieć się o tym ze strony fundacji lub Facebooka.

Jabłonna Dla Mieszkańców, fot. pixabay