60-letnia kobieta wjechała w słup

Z niewiadomych przyczyn 60-letnia kobieta zjechała z drogi i uderzyła w słup energetyczny. Na miejsce wezwano policję, straż pożarną, ratownictwo medyczne i pogotowie energetyczne. Ulica Ojca Augustyna Kordeckiego była zablokowana.

We wtorek, 21 lipca tuż przed godz. 17.00 doszło na ul. Ojca Augustyna Kordeckiego w Chotomowie do kolizji drogowej. Elżbieta G., kierująca oplem zafirą nagle zjechała z drogi i uderzyła w słup energetyczny. 60-letnia mieszkanka Warszawy podróżowała razem z pasażerką. W wyniku kolizji jedna osoba była poszkodowana, została jednak opatrzona przez ratownictwo medyczne i przewieziona do szpitala.

W wyniku zderzenia, doszło do zniszczenia słupa. Ten złamał się i przewrócił na jezdnię, którą zablokował dla ruchu pojazdów. Obecne na miejscu dwie jednostki OSP Chotomów i jedna JRG Legionowo usunęły słup i samochód z drogi na pobocze. Następnie strażacy usunęli z jezdni płyny eksploatacyjne. Pełne ręce roboty miało również pogotowie energetyczne, które musiało naprawić awarię prądu.

Jak informuje policja, 60-letnia Elżbieta G. była trzeźwa, jednak nie zachowała środków ostrożności, kiedy doprowadziła do kolizji ze słupem. Warszawianka została ukarana mandatem w wysokości 500 zł. Na miejscu były obecne patrole policji z Jabłonny i Legionowa.

Jabłonna Dla Mieszkańców