4RUN Bieg 4 Żywiołów w Józefowie

4RUN to najbardziej wyczekiwana niespodzianka sportowa roku. To ekstremalny bieg – znany wielu zapaleńcom event, polegający na pokonaniu przeszkód, na określonym odcinku trasy. W tym przypadku jest ich 50, a tor mierzy 7 km. Bieg 4 Żywiołów odbędzie się już w tę sobotę na terenie Starej Piaskarni w Józefowie (gm. Jabłonna).

Przeszkody podczas biegu odpowiadają w swym charakterze danemu żywiołowi, w tym przypadku Matce Ziemi. Pośród tych 7 kilometrów, na najbardziej zaciekłych zawodników, czekać będą odcinki specjalne, za pokonanie których biegacze będą otrzymywać opaski – dotarcie do mety z wszystkimi opaskami, umożliwia walkę o podium, w kategorii męskiej, żeńskiej, lub drużynowo – również męskiej i żeńskiej, ale tu nowością są grupy mieszane.

Poza ekstremalnym torem, wypchanym przeszkodami, organizatorzy postawią na terenie Piaskarni miasteczko eventowe, które zapewni rozrywkę dla całej rodziny, przyjaciół i kibiców. Poza strefą chillout’u, gastronomiczną i zamkniętą strefą animacyjną, czy torami dla dzieci 4RUN KIDS, zawodnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnego masażu regeneracyjnego, zmierzyć poziom cukru czy wykonać badanie EKG.

Bieg 4 Żywiołów wspiera fundację CZERWONE NOSKI KLOWN, która odwiedza tysiące chorych dzieci w szpitalach, niosąc im radość i prowadząc śmiechoterapię, uśmierzając tym samym ból i motywując do walki z chorobą. Podczas trwania imprezy, wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość dowiedzieć się  więcej na temat działalności fundacji oraz wesprzeć ich podopiecznych.

Hitem 4RUN Earth, będą eliminacje do Miss Earth 2017, a gościem specjalnym będzie pani Magdalena Ho, Miss Egzotica 2014 i Miss Earth 2015! Ponadto Ambasadorki projektu nie tylko będą sędziowały podczas biegu, lecz również będą w nim uczestniczyć, pokażą, że są z kamienia, a powiedzenie „słaba płeć”, nie ma uzasadnienia w ich przypadku!

Zapowiada się niesamowita przygoda, wielkie emocje i potężna dawka adrenaliny!

Źródło: Bieg 4 Żywiołów