Złodziej w Jabłonnie

Uwaga, w okolicy Leśnej w Jabłonnie grasuje złodziej! Zgłosiła się do nas czytelniczka, która poinformowała, że z jej samochodu został wycięty katalizator. – Może ktoś, kto wieczorem wychodził z psem w poniedziałkowy lub wtorkowy wieczór, widział złodzieja wchodzącego pod auto? – pyta p. Magdalena.

– Dzień dobry, chcieliśmy za pośrednictwem Państwa strony przestrzec przed złodziejem, który okradł nasze auto zaparkowane na ul. Leśne Echa (od strony lasu). Z samochodu został wycięty katalizator. Jesteśmy z trakcie zgłaszania sprawy na policję – napisała wczoraj nasza czytelniczka.

Jak dodaje, auto zostawiła na miejscu w poniedziałek wieczorem i stało przez cały wtorek.

– Wsiedliśmy do niego dziś przed południem. Po odpaleniu silnika zamiast cichego dźwięku, do jakiego jesteśmy przyzwyczajeni, usłyszeliśmy warkot ferrari. Zajrzeliśmy pod spód… Aby zgłosić kradzież musimy oszacować wartość skradzionej części – kontaktujemy się w tej sprawie z ASO. Na policji podobno takie przypadki nie są w Jabłonnie zgłaszane często… A może ktoś, kto wieczorem wychodził z psem w poniedziałkowy lub wtorkowy wieczór, widział złodzieja wchodzącego pod auto? – pisze czytelniczka.

Jabłonna Dla Mieszkańców