Zaginęła 38-letnia kobieta. Trwają poszukiwania

Trwają poszukiwania 38-letniej mieszkanki Legionowa. Anna Magdalena Skuza wyszła z domu dziś ok. godz. 12.25 i nadal nie skontaktowała się z rodziną oraz najbliższymi. W akcji biorą udział strażacy z OSP Jabłonna, druhowie z OSP Chotomów pozostają w gotowości. Obecnie są przeczesywane tereny nieopodal obwodnicy w Jabłonnie.

Anna Magdalena Skuza wyszła z domu przy ul. Sowińskiego w Legionowie ok. godz. 12.25 i do chwili obecnej nie skontaktowała się z rodziną i najbliższymi.

Rysopis 38-latki to: wzrost 160-170 cm, waga: 80-90 kg, otyła, włosy krótkie do ramion, proste, kasztanowe, uszy małe, normalne, oczy jasne niebieskie, nos prosty, uzębienie pełne. Znaki szczególne: lewa strona twarzy na policzku pieprzyk. Kobieta ubrana była w czarną kurtkę ¾ z kapturem obszytym miśkiem czarno-szarym, spodnie jeansowe ciemne. Posiadała torebkę na ramię lub w ręku brązową z klapką.

Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu kobiety lub też mają informacje na temat jej zaginięcia prosimy o kontakt z policjantami KPP w Legionowie. Informacje można przekazać także telefonując pod numer (22) 774-27-77, 604-82-13, 604-83-30 bądź numer alarmowy 997.

Policjanci i strażacy z jednostek z terenu pow. Legionowskiego poszukują zaginionej 38-latki w Legionowie i Jabłonnie. W okolicy krąży policyjny śmigłowiec, do pomocy wezwano m.in. Sekcję poszukiwawczą OSP Jabłonna.

aaaaaa

Jabłonna dla Mieszkańców, fot. KPP w Legionowie