Za mało pieniędzy na równanie dróg

Mieszkańcy gm. Jabłonna już od wiosny czekają na równanie dróg gruntowych. W ostatni piątek wicewójt dokonał otwarcia ofert na to zadanie. Niestety oferty znowu przewyższają kwotę, jaką urząd zamierza przeznaczyć na bieżące utrzymanie dróg.

– Kwota, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi: 152 000,00 zł brutto – informuje wicewójt Marcin Michalski.

W przetargu wzięły udział dwie firmy: TOMBUD z Wieliszewa oraz ZIEMBUD ze Starych Pieścirogów. Pierwsza zaoferowała za swoje usługi cenę 799 190,53 zł, natomiast druga 199 000,47 zł.

Czy Urząd Gminy wyrobi się z naprawą dróg jeszcze przed pierwszym śniegiem? Przekonamy się za parę tygodni.

Jabłonna Dla Mieszkańców

Komentarze

 • 24 września 2018 at 10:22
  Link

  Nasze złote chłopaki sami sobie gola strzelają. Myślicie że w przedwyborczym transie są tego świadomi?

  Odpowiedz
  • 27 września 2018 at 22:15
   Link

   Oni już nie są w stanie strzelić sobie nawet gola. Z tej prostej przyczyny, że odstrzelili sobie kilkoma strzałami, a nawet seriami, istotne dla tej czynności części ciała – kolana i stopy. Na koniec rzucili w tym kierunku granat. Ludzie podskakują po wertepach, a na Modlińskiej granity układają. Robota zorganizowana tak, że rok po wyborach wszyscy będą pamiętać. To chyba jakiś swoisty stosunek przerywany – tu rozgrzebią, później dalej rozgrzebią, żaden odcinek nie skończony, utrudnienia tylko się potęgują.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *