Wsie zachodnie powitały lato. Legion lepszy od Gwiazd!

W piątkowe popołudnie na boisku w Skierdach doszło do wielkiego meczu piłkarskiego. Legion Rampa pokonał zawodników Gwiazd Zachodu 4:2. Po meczu odbył się piknik rodzinny z cyklu „Powitanie Lata”.

Już tradycją stało się, że przy filii GCKiS w Skierdach dochodzi do kolejnych meczów w nogę. Tym razem Legion Rampa, w którego barwach wystąpili pracownicy Teatru Rampa, zmierzył się z reprezentacją Rajszewa, Skierd, Trzcian, Suchocina i Janówka Drugiego, czyli Gwiazdami Zachodu. Gospodarze ze wsi zachodnich okazali się gościnni i mimo zaciętej gry, przegrali z aktorami z Warszawy 2:4.

Po zakończeniu spotkania przyszedł na uroczyste wręczenie pucharów. Należy podkreślić, że Legion Rampa docenił zaangażowanie zawodników ze wsi zachodnich i przekazał im jeden z pamiątkowych pucharów.

Jak okazało się, to był dopiero początek wspólnej zabawy. Następnie wszyscy udali się na piknik, podczas którego można było skosztować m.in. kiełbaski z grilla i chłodnik botwinkowy przygotowany przez sołectwo Trzciany. Zabawa upływała w świetnej atmosferze.

Jabłonna Dla Mieszkańców