Wracają do pracy po 42 dniach

Rada Gminy kończy wakacyjną przerwę i już w poniedziałek wznawia pracę. Najpierw spotkają się członkowie Komisji Rewizyjnej. Sesja jest zaplanowana na 26 sierpnia.

Ostatni raz radni spotkali się na oficjalnym posiedzeniu pod koniec czerwca, kiedy musieli dokończyć obrady XI sesji. Od tamtego momentu mogli już udać się na zasłużone urlopy.

Jako pierwsza – w sierpniu – obrady wznowi Komisja Rewizyjna. W poniedziałek, 10 sierpnia o godz. 15.30 jej członkowie spotkają się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy, gdzie przedyskutują m.in. sposoby realizacji programów profilaktyki i promocji zdrowia w 2015 roku (tj. profilaktyka i leczenie chorób ginekologicznych oraz prowadzenie ciąż niepowikłanych oraz profilaktyka i leczenie próchnicy u dzieci w Szkole Podstawowej w Jabłonnie i Chotomowie), a także temat wykorzystania środków funduszu sołeckiego wsi Jabłonna w 2014 roku.

Następne posiedzenia merytorycznych komisji zaplanowano na:
– 17 sierpnia (poniedziałek), godz. 9.00 – Komisja Bezpieczeństwa Publicznego (w Domu Ogrodnika)
– 20 sierpnia (czwartek), godz. 11.00 – Komisja Rozwoju (sala konferencyjna UG)
– 24 sierpnia (poniedziałek), godz. 9.00 – Komisja Spraw Społecznych (sala konferencyjna UG)
– 24 sierpnia (poniedziałek), godz. 16.00 – Komisja Oświaty, Kultury i Sportu (sala konferencyjna UG)
– 25 sierpnia (wtorek), godz. 14.00 – Komisja Budżetowa (sala konferencyjna UG)
– 27 sierpnia (czwartek), godz. 10.00 – Komisja Statutowa (sala konferencyjna UG)

Znamy również termin sesji. XII Sesja Rady Gminy odbędzie się 26 sierpnia (środa) w Domu Ogrodnika. Początek obrad ustalono na godz. 10.00.

Jabłonna Dla Mieszkańców