Wpadają z narkotykami

27-letni Kamil B. nie dość, że kierował samochodem po alkoholu i zasnął na środku ulicy w aucie, to jeszcze miał przy sobie narkotyki. Dzień później wpadł Przemysław M., przy którym znaleziono foliową torebkę z suszem roślinnym. Do obu interwencji doszło w Chotomowie.

Pierwsza interwencja miała miejsce w sobotę przed godz. 5.00 i dotyczyła zgłoszenia, że kierujący autem zasnął na środku ulicy w samochodzie w Chotomowie na ul. Kisielewskiego. Na miejscu po przyjeździe załogi patrolowej z jabłonowskiego komisariatu okazało się, że 27-letni Kamil B. kierował pojazdem będąc po alkoholu. Badanie alkomatem wykazało 0,3 promila. Przy 27-latku policjanci ujawnili szklaną fifkę z suszem roślinnym. Badanie wstępne wykazało, że substancja to narkotyk. Kamil B. został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania narkotyków oraz kierowania po użyciu alkoholu.

Przed 14.00 w niedzielę policjanci z Komisariatu Policji w Jabłonnie otrzymali zgłoszenie o zakłóceniu spokoju i porządku publicznego w okolicy torów kolejowych w Chotomowie. Na miejscu zastali 19-letniego Przemysława M., przy którym znaleźli foliową torebkę z suszem roślinnym. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

Jabłonna Dla Mieszkańców