Wójt Chodorski zapomniał o ortografii. WIEŻY w odpowiedzialne podejście uczniów

Wójt Jarosław Chodorski postanowił wykazać się wsparciem dla uczniów, którzy z powodu zagrożenia koronawirusem nie będą w najbliższym czasie uczęszczać na zajęcia do szkół. Przypomniał im, że odwołane lekcje nie są czasem ferii, tylko kwarantanny, przy czym jednak zapomniał o… ortografii.

W godzinach przedpołudniowych premier Mateusz Morawiecki odwołał zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w placówkach oświatowych na terenie całej Polski. Lekcje nie będą odbywać się od 12 do 25 marca.

Z apelem do uczniów z terenu gm. Jabłonna wystąpił wójt Jarosław Chodorski.

– Wieżę w Wasze odpowiedzialne podejście do obecnej sytuacji w naszym kraju. Ograniczcie kontakty z innymi ludźmi także przyjaciółmi i dalszą rodziną do minimum. Wolny czas wykorzystajcie na dłuższy sen, sport-który możecie uprawiać w domu💪, książki📚, hobby, prace domowe, a życie towarzyskie przeniesienie do Internetu👨💻👩💻📧. Pozdrawiam Was – napisał wójt Jarosław Chodorski.

Ważny gest i słowa Jarosława Chodorskiego przyćmił fatalny byk, którym okrasił swój apel – słowo „wierzę” napisał przez „ż”. Większości uczniów prawdopodobnie to nie urazi, ale dawna polonistka wójta – i nie tylko ona – zapewne rwie sobie włosy z głowy.

fot. Jarosław Chodorski – Facebook