Wjechali w bramę kościoła. Samochód stanął w ogniu [ZDJĘCIA]

Tuż po godz. 2.00 samochód osobowy opel zafira uderzył z impetem w ogrodzenie kościoła parafialnego w Jabłonnie, po czym stanął w ogniu. Autem podróżowało dwóch mężczyzn. Obaj po przyjeździe karetki zostali przetransportowani do szpitala. Kierowca auta obecnie przebywa w policyjnym areszcie.

Do zdarzenia doszło ze środy na czwartek około godz. 2.15. Opel zafira, w którym znajdowało się dwóch mężczyzn, uderzył w ogrodzenie kościoła w Jabłonnie, a następnie zaczął płonąć.

Mężczyźni opuścili zniszczony pojazd jeszcze przed przyjazdem służb. – Jeden z nich został następnie zabrany przez ZRM do szpitala. Działania prowadziliśmy wspólnie z zastępem z Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie, Policją i dwoma zespołami ZRM. Ruch na tym skrzyżowaniu na czas prowadzonych działań był wstrzymany – informuje OSP Jabłonna.

AKTUALIZACJA [22.00]: Jeden z czytelników przekazał nam informację, że do szpitala trafił także drugi mężczyzna z opla zafira.

AKTUALIZACJA [piątek, 9.50]: Zgodnie z informacją przekazaną przez podkom. Justynę Stopińską z KPP Legionowo, do szpitala zostało przetransportowanych dwóch mężczyzn, którzy jednak nie zostali poddani dalszej hospitalizacji. Obecnie kierowca opla zafira przebywa w policyjnym areszcie, gdzie mundurowi przeprowadzają czynności wyjaśniające.

fot. OSP Jabłonna