Wiózł marihuanę, nie zatrzymał się do kontroli

Legionowscy patrolowcy podjęli pościg za kierowcą Audi, który nie zatrzymał się do kontroli. Poza kierowcą w pojeździe było jeszcze dwóch młodych mężczyzn, a na siedzeniu z tyłu marihuana. Mieszkańcy powiatu legionowskiego trafili do policyjnej celi. 26-letni kierowca usłyszał zarzut nie zatrzymania pojazdu do kontroli, zaś pasażerom przedstawiono zarzuty posiadania środków odurzających.

Funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego, podjęli pościg za mężczyzną kierującym Audi, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Po kilku minutach pojazd został zatrzymany.

W Audi poza 26-letnim Michałem G. było jeszcze dwóch pasażerów, 22-letni Piotr F. oraz 25-letni Kacper J. W wyniku kontroli mundurowi na siedzeniu w aucie ujawnili bryłkę suszu koloru brunatnego. Badanie narkotesterem potwierdziło, że jest to marihuana.

Mężczyźni zostali zatrzymani i noc spędzili w policyjnej celi. Następnego dnia podejrzani usłyszeli zarzuty. Michałowi G. przedstawiono zarzut nie zatrzymania pojazdu do kontroli mimo poleceń wydanych przez funkcjonariusza Policji. Kacprowi J. i Piotrowi F. dochodzeniowcy przedstawili zarzuty posiadania środków odurzających.

Teraz podejrzanymi zajmie się sąd.

Źródło: KPP Legionowo