Wicewójt odsyła do systemu SMS, który nie działa od miesięcy

Mimo że Urząd Gminy zrezygnował pod koniec ubiegłego roku z Samorządowego Informatora SMS, wicewójt Marcin Michalski nadal myśli, że sms-y są wysyłane do mieszkańców. Na wtorkowym spotkaniu odesłał do systemy sms-owego jedną z mieszkanek.

W ostatni wtorek w Chotomowie odbyły się konsultacje z mieszkańcami w sprawie budowy sieci wodno-kanalizacyjnej na terenie Chotomowa i Dąbrowy Chotomowskiej. Jedna z uczestniczek spotkania zapytała włodarzy naszej gminy o sposoby komunikacji z mieszkańcami.

– Czy macie państwo jakiś pomysł, żebyśmy mogli ze sobą rozmawiać na ten temat? Dzisiaj trafiłam na to spotkanie przez przypadek. Gdzie państwo ogłaszacie, że to się dzieje? Macie państwo jakiś kanał informacyjny? Będziecie państwo wydawać gazetkę? Jakaś informacja w internecie? Jak państwo będziecie się z nami kontaktować? – pytała mieszkanka.

Wicewójt Marcin Michalski odesłał mieszkankę do strony internetowej, gazetki gminnej i… sms-ów wysyłanych do mieszańców. Należy podkreślić, że z ostatniej możliwości urząd nie korzysta już od kilku miesięcy.

– Szanowni Państwo, dzisiaj (31.12) gmina kończy współpracę z firmą obsługującą system SMS, co oznacza, że niniejsza wiadomość jest ostatnią informacją jaką otrzymacie za pośrednictwem gminnego SMSa. Dziękujem za korzystanie z serwisu – sms-a o takiej treści dostaliśmy 31 grudnia 2015 roku.

Jabłonna Dla Mieszkańców