We wsiach zachodnich emocje jak na EURO 2016

Tydzień temu Nadwiślańskie Orły pokonały Rajski Team, a już jutro reprezentacja Suchocina, Janówka Drugiego, Trzcian, Skierd i Rajszewa zagra w piłkę z Legionem Rampa. We wsiach zachodnich dzieje się.

Tajemnicą poliszynela jest, że we wsiach zachodnich mamy wielu znakomitych piłkarzy-amatorów. Nie dziwi więc fakt, że w Skierdach dochodzi do kolejnych meczów. W ostatni piątek zmierzyli się ze sobą reprezentanci Suchocina i Janówka Drugiego jako Nadwiślańskie Orły oraz Rajszewa i Skierd w barwach zespołu Rajski Team. Po emocjonującym meczu lepsi okazali się zawodnicy Nadwiślańskich Orłów, którzy zwyciężyli 3:2.

To jednak nie koniec emocji piłkarskich. W piątek, 17 czerwca dojdzie do meczu Gwiazdy Zachodu – Legion Rampa. W składzie pierwszej drużyny wystąpią zawodnicy reprezentujący Suchocin, Janówek Drugi, Trzciany, Skierdy i Rajszew, natomiast naprzeciwko nich staną przedstawiciele Teatru Rampa. Początek spotkania, które odbędzie się boisku w Skierdach przy filii GCKiS, zaplanowano na godz. 18.00. Po meczu będzie miał miejsce piknik rodzinny z cyklu „Powitanie Lata”.

Jabłonna Dla Mieszkańców