Urzędnicy zlokalizowali zniszczone przystanki. Usunięto wulgaryzmy

Po pojawieniu się na naszym portalu artykułu dotyczącego zdewastowanych przystanków autobusów w Bożej Woli i Suchocinie, Urząd Gminy usunął wulgarne napisy z wiat przystankowych.

W ostatni czwartek na naszym portalu pojawił się artykuł, w którym  opisaliśmy temat zniszczonych przystanków wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 630. W nocy z 20 na 21 czerwca wandale wymazali sprayem wiaty przystankowe w Bożej Woli. Na każdym z nich pojawiły się wulgarne napisy. Mimo że codziennie przystanki mijało kilka tysięcy samochodów, Urząd Gminy przez dwa tygodnie nie zainteresował się stanem przystanków. Napisy usunięto dopiero po publikacji artykuł na portalu Jabłonna Dla Mieszkańców, który można przeczytać TUTAJ.

– Dziwię się, że przez tyle czasu te wulgaryzmy nie były usuwane. Przecież tędy codziennie jeździ wójt. I nic nie widział? Szkoda, że przez dwa tygodnie nie wysłał żadnego pracownika, żeby zrobił porządek na przystankach. Niestety nasz urząd nie pracuje profesjonalnie – mówi nam mieszkaniec Suchocina.

Jabłonna Dla Mieszkańców