Za tydzień Dzień Kobiet w Jabłonnie

Marzec to miesiąc, który nierozerwalnie kojarzy się z Dniem Kobiet. Zapraszamy więc na spektakl poświęcony paniom, zagrany dla pań (i panów oczywiście też!), o paniach i przez panie. W środę, 7 marca o godz. 18.00 w Domu Ogrodnika w Jabłonnie Teatr Improwizacji Afront wystawi spektakl „Baby, ach te baby”.

– O kobietach można długo! Wiadomo: żyć się bez nich nie da, można je jeść łyżkami, są ukoronowaniem dzieła stworzenia i nawet Kopernik była kobietą. Matki, żony, kochanki, siostry, feministki, strażniczki domowego ogniska, szare myszki, walczące lwice i femme fatale… Postaramy się wszelako streścić w półtorej godziny i przez ten czas przedstawić te babskie cechy – zarówno zalety, jak i przywary – które Wy uznacie za najważniejsze, najbardziej reprezentatywne i najbardziej warte pokazania w przeróżnych sytuacjach i relacjach – tak środowy spektakl opisują artyści, którzy wystąpią przed jabłonowską publicznością.

Po spektaklu wszyscy goście zostaną zaproszeni do skosztowania słodkiego poczęstunku.

Organizatorem Dnia Kobiet w Jabłonnie jest radny Adam Krzyżanowski wraz ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Gminy Jabłonna. Imprezę patronatem medialnym objęły redakcje: Jabłonna Dla Mieszkańców, Wirtualne Legionowo, Miejscowa na weekend i LTV Legionowo.

Przypomnijmy, że Dzień Kobiet odbędzie się również w Chotomowie – 4 marca o godz. 15.00 w Domu Strażaka. Organizatorzy zapraszają na recital piosenek Hanny Ordonówny. Więcej TUTAJ.

Jabłonna Dla Mieszkańców

plakatjablonna2 - Kopia (2)